UKS Amur Wilga - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Reklama

Kalendarium

09

02-2016

wtorek

10

02-2016

środa

11

02-2016

czwartek

12

02-2016

piątek

13

02-2016

sobota

14

02-2016

niedziela

15

02-2016

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wisła Dziecinów 5:0 Amigos Warszawa
Snajper Sośninka 1:5 Aon Rembertów
Victoria Zerzeń 2:0 Józefovia II Józefów
KS Puznówka Wisła Maciejowice
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0:1 Sokół Celestynów
Advit Wiązowna 2:4 AMUR Wilga
Kosa Konstancin 2:1 Vulcan II Wólka Mlądzka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Orzeł Parysów - Amur
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 214, wczoraj: 231
ogółem: 579 545

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

XIII kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-11-13 10:20

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

XIII kolejka

 

 

14.11. Sobota, Godzina - 13:30

Sędziowie: P. Dziubek, P. Komar, P. Jędrysek

 

 

 

Miejsce: Stadion "KS Advit"

ul. Sportowa 15, Wiązowna

 

 

 

Advit Wiązowna

 

2:4 (1:1)

 

Amur Wilga


 

 

 

Bramki:

13' Michał Zalewski (as. Damian Pyrzanowski)

73' Dominik Cichecki (as. Damian Pyrzanowski)

85' Michał Zalewski (as. Dawid Błaszkiewicz)

90' Dawid Błaszkiewicz (as. Michał Zalewski)

 

 

Skład:

D. Fic

M. Gajownik, M. Jóźwicki

 P. Wrochna (M. Skrzypiec), Ł. Lewandowski

Ł. Widłak (P. Winek), D. Cichecki, P. Głowala (R. Winek), D. Błaszkiewicz

D. Pyrzanowski (M. Cieślak), M. Zalewski

 

 

Wyjazd 11:30


Aktualności

XII kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-11-09 10:49

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

XII kolejka

 

 

11.11. Środa, Godzina - 13:00

Sędziowie: P. Szmigielski, P. Odziemek, P. Bobrowski

 

 

 

Miejsce: Stadion "Amur Wilga"

 

 

 

Amur Wilga

 

7:2 (3:1)

 

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie


 

 

 

Bramki:

 15' Michał zalewski (as. Damian Pyrzanowski)

27' Damian Pyrzanowski (as. Paweł Wrochna)

37' Michał Zalewski

56' Dominik Cichecki (as. Łukasz Widłak)

61' Damian Pyrzanowski (as. Michał Zalewski)

71' Dawid Błaszkiewicz (as. Michał Zalewski)

90' Łukasz Widłak

 

Skład:

D. Fic

M. Gajownik, M. Jóźwicki

 P. Wrochna (M. Skrzypiec), Ł. Lewandowski (A. Woźniak)

Ł. Widłak, D. Cichecki, P. Głowala (M. Cieślak), D. Błaszkiewicz

D. Pyrzanowski (M. Głowala), M. Zalewski

 

Zbiórka 11:45


XI kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-11-05 21:03

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

XI kolejka

 

 

08.11. Niedziela, Godzina - 13:30

Sędziowie: P. Jenda, P. Szymanski, P. Tumiński

 

 

 

Miejsce: Stadion "KS Hutnik"

ul. Osadnicza 12, Trąbki

 

 

 

KS Puznówka

 

1:3 (0:2)

 

Amur Wilga


 

 

 

Bramki:

25' Dominik Cichecki (as. Damian Pyrzanowski)

41' (k) Michał Bieńko

62' Dominik Cichecki(as. Michał Zalewski)

 

Skład:

D. Fic

 P. Wrochna, M. Gajownik, M. Bieńko, Ł. Lewandowski

Ł. Widłak, D. Cichecki, P. Głowala, D. Błaszkiewicz

D. Pyrzanowski, M. Zalewski

 

 

Zbiórka w Trąbkach 12:30


X kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-10-20 17:36

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

X kolejka

 

 

25.10. Niedziela, Godzina - 14:00

Sędziowie: P. Mandes, P. Płochocki, P. Woźniak

 

 

 

Miejsce: Stadion "Amur Wilga"

 

 

 

Amur Wilga

 

3:1 (1:0)

 

Victoria Zerzeń


 

 

 

Bramki:

33' Robert Winek

52' Michał Zalewski (as. Dawid Błaszkiewicz)

59' Dawid Błaszkiewicz (as. Michał Zalewski)

 

Skład:

D. Fic

 P. Wrochna, M. Gajownik, M. Bieńko, Ł. Lewandowski (A. Woźniak)

Ł. Widłak (M. Głowala), D. Cichecki, P. Głowala (M. Cieślak), D. Błaszkiewicz

R. Winek (D. Pyrzanowski), M. Zalewski

 

Zbiórka 12:45


IX kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-10-15 10:47

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

IX kolejka

 

 

18.10. Niedziela, Godzina - 13:00

Sędziowie: P. Rybus, P. Barna, P. Ways

 

 

 

Miejsce: Stadion "Zryw Sobolew"

ul. Onufrego Błachnio 1

 

 

 

Snajper Sośninka

 

1:2 (1:2)

 

Amur Wilga


 

 

 

Bramki:

26' Michał Bieńko (as. Łukasz Lewandowski)

29' (k) Michał Bieńko (faul na Dawid Błaszkiewicz)

 

 

Skład:

D. Fic

 P. Wrochna (A. Woźniak), M. Gajownik, M. Bieńko, Ł. Lewandowski

Ł. Widłak (M. Cieślak), D. Cichecki, P. Głowala (W. Parol), D. Błaszkiewicz

R. Winek (P. Winek), M. Zalewski

 

 

 

Wyjazd o 11:00, Zbiórka w Sobolewie 12:00


VIII kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-10-07 14:14

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

VIII kolejka

 

 

11.10. Niedziela, Godzina - 15:00

Sędziowie: P. Rupniewski, P. Stokarczyk, P. Szulim

 

 

 

Miejsce: Stadion "Amur Wilga"

 

 

 

Amur Wilga

 

6:0 (4:0)

 

Wisła Dziecinów


 

 

 

Bramki:

 20' Robert Winek (as. Michał Zalewski)

24' Dawid Błaszkiewicz (as. Robert Winek)

43' Michał Zalewski (as. Robert Winek)

45' Michał Zalewski (as. Łukasz Lewandowski)

63' Michał Zalewski (as. Michał Gajownik)

66' Michał Zalewski (as. Dawid Błaszkiewicz)

 

Skład:

M. Bieńko

P. Wrochna (M. Głowala), W. Parol (M. Cieślak), M. Gajownik, Ł. Lewandowski

Ł. Widłak (P. Winek), D. Cichecki, P. Głowala, D. Błaszkiewicz

R. Winek (D. Pyrzanowski), M. Zalewski

 

Zbiórka 13:45


VII kolejka

  • autor: Ciahutek, 2015-10-01 15:28

.

MECZ O MISTRZOSTWO

WARSZAWSKIEJ KLASY "A"

 

VII kolejka

 

 

03.10. Sobota, Godzina - 16:00

Sędziowie: P. Bereda, P. Szynkowski, P. Rybicki

 

 

 

Miejsce: Stadion "Warszawa-Rembertów"

ul. Aleja gen. Antoniego Chruściela

 

 

 

AON Rembertów

 

0:6 (0:3)

 

Amur Wilga


 

 

 

Bramki:

 1' Łukasz widłak (as. Michał Zalewski)

3' Michał Zalewski (as. Robert Winek)

45' Dominik Cichecki (as. Łukasz Widłak)

70' Michał Zalewski (as. Robert Winek)

82' Wojciech Parol

84' Dawid Błaszkiewicz

 

Skład:

D. Fic

 A. Woźniak (P. Wrochna), W. Parol, M. Gajownik, M. Bieńko

Ł. Widłak (Ł. Lewandowski), D. Cichecki, P. Głowala (K. Zagrodzki), D. Błaszkiewicz

R. Winek (D. Pyrzanowski), M. Zalewski

 

 

Wyjazd o 14:00


Twój Głos Garwolin

  • autor: Ciahutek, 2015-09-25 14:10