UKS Amur Wilga - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

24

04-2014

czwartek

25

04-2014

pitek

26

04-2014

sobota

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

roda

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Laura II Chylice 9:3 GC United Gassy
Orze Baniocha 1:2 KS Sobienie Jeziory
Burza Pilawa 2:5 Vulcan II Wlka Mldzka
KS Rzakta 0:3 AMUR Wilga
Rokola Otwock Wielki 7:1 Orze Parysw

Najblisza kolejka

Najblisza kolejka 18
GC United Gassy - Rokola Otwock Wielki
Orze Parysw - KS Rzakta
KS Glinianka - Burza Pilawa
Nadstal Krzaki Czaplinowskie - Orze Baniocha
KS Sobienie Jeziory - Laura II Chylice

Statystyki druyny

Najnowsza galeria

Orze Parysw - Amur
adowanie...

Statystyki

Brak uytkownikw
zalogowanych i 7 goci

dzisiaj: 226, wczoraj: 326
ogem: 287 619

statystyki szczegowe

Wydarzenia

XVII kolejka

  • autor: Ciahutek, 2014-04-17 10:10

XVII kolejka

 

19.04. Sobota, Godzina 16:00

Sdzia: P. Borkowski

Stadion: Rzakta

 

 

LUKS Rzakta

 

0:3 (0:1)

 

Amur Wilga

 

 

Bramki:

14' Robert Winek

50' Micha Strzeek (Robert Winek)

83' Micha Strzeek (Bartomiej Winek)

 

Skad:

D. Fic

Mat. Gowala (M. Bieko), K. Zagrodzki, A. Woniak, W. Woniak

M. Gajownik, P. Gowala,

D. Baszkiewicz (M. Skrzypiec),  M. Strzeek

R. Winek (M. Cichecki), T. Jarzyna (B. Winek)

 

Wyjazd 14:00


Reklama

Mini-Chat

Aktualnoci

XVI kolejka

  • autor: Ciahutek, 2014-04-11 22:25

XVI kolejka

 

13.04. Niedziela, Godzina: 15:00

Sdzia: P. Gaj

Stadion: Wilga, ul. Szpaka

 

 

Amur Wilga

 

2:1 (1:0)

 

Rokola Otwock Wielki

 

 

Bramki:

1-0 - 32' Dawid Baszkiewicz (as. Tomasz Jarzyna)

 2-0 - 80' Bartomiej Winek (as. Tomasz Jarzyna)

2-1 - 92'

 

 

Skad:

D. Fic

Mat. Gowala (M. Bieko), K. Zagrodzki, A. Woniak, W. Woniak

M. Gajownik, P. Gowala,

D. Baszkiewicz (G. Wolski),  M. Strzeek (Mar. Gowala)

R. Winek (B. Winek), T. Jarzyna

 

 


Zbiórka 13:30

 

Po meczu "mae spotkanie" seniorów

Kady przynosi co potrzeba :)


XV kolejka

  • autor: Ciahutek, 2014-04-03 15:36

XV kolejka

 

06.04. Niedziela, Godzina: 13:00

Sdzia: P. Ksiek

Stadion: Parysów, ul. Sportowa 1

 

 

Orze Parysów

 

0:7 (0:6)

 

Amur Wilga

 

 

Bramki:

3x Dawid Baszkiewicz,

2x Micha Gajownik

1x Tomasz Jarzyna

1x Micha Strzeek

 

 

Skad:

D. Fic

Mat. Gowala (M. Bieko), K. Zagrodzki, A. Woniak, W. Woniak

M. Gajownik (M. Skrzypiec), P. Gowala,

D. Baszkiewicz (M. Cichecki),  M. Strzeek

R. Winek (B. Lodowski), T. Jarzyna

 

 

Wyjazd 11:15


Zbiórka na miejscu 12:00


XIV kolejka

  • autor: Ciahutek, 2014-03-28 15:02

XIV kolejka

 

30.03. Niedziela, Godzina: 15:00

Sdzia: P. Narkintowicz

Stadion: Gassy

 

 

United Gassy

 

0:6 (0:2)

 

Amur Wilga

 

 

Bramki:

20' Dawid Baszkiewicz,

21' Micha Strzeek (as. Micha Gajownik)

49' Bartomiej Winek (as. Robert Winek)

50' Robert Winek (as. Przemysaw Gowala)

52' Robert Winek (as. Adrian Woniak)

63' Micha Strzeek

 

Skad:

D. Fic

Mat. Gowala (M. Bieko), K. Zagrodzki, A. Woniak, W. Woniak (G. Wolski)

D. Baszkiewicz, M. Gajownik, P. Gowala, M. Strzeek

R. Winek (W. Parol), B. Winek 

 

 

Wyjazd 13:00


WYCOFANIA Z ROZGRYWEK

  • autor: Ciahutek, 2014-03-18 11:44

WYCOFANIA Z ROZGRYWEK KLASY "B"

 

KS Promnik askarzew wycofa si z Klasy "B"

KS Promnik II askarzew – wycofany z rozgrywek kl. „B” gr. II – dotychczasowe wyniki z udziaem tego zespou zostay anulowane.

 

Jedno abieniec wycofaa si z Klasy "B"

Informujemy, e z rozgrywek kl. „B” gr. II wycofaa si druyna LKS Jedno II abieniec – dotychczasowe wyniki z udziaem tego zespou zostay anulowane.


Sparingi ! ! !

  • autor: Ciahutek, 2014-02-08 18:22

I sparing

 

08.02.2014r. Sobota, Godzina 15:00 - Sobolew

(B-Siedlce) Zryw II Sobolew 0:5 (0:4) Amur Wilga

BRAMKI: 2x Maciej Skrzypiec, 1x Micha Strzeek,

1x Mariusz Cichecki, 1x Robert Winek

 

 

II sparing

 

14.02.2014r. Sobota, Godzina 11:00 - Sobolew

(A-Warszawa) KS Puznówka 1:4 Amur Wilga

BRAMKI: 1x Robert Winek

 

 

III sparing

 

19.02.2014r. roda, Godzina 19:00 - Sobolew

(LO Siedlce ) Sp elechów 3:3 (3:2) Amur Wilga

BRAMKI: 1x Micha Strzeek,

1x Dawid Baszkiewicz, 1x Bartomiej Winek

 

IV sparing

 

22.02.2014r. Sobota, Godzina 17:00 - Sobolew

(A-Warszawa) Snajper Soninka 6:7 Amur Wilga

BRAMKI: 4x Micha Strzeek,

2x Robert Winek, 1x Tomasz Jarzyna

 

V sparing

 

01.03.2014r. Sobota, Godzina 15:00 - Dziecinów

(A-Warszawa) Wisa Dziecinów 0:4 (0:3) Amur Wilga

BRAMKI: 1x Micha Strzeek,

1x Dariusz Winek, 2x Tomasz Jarzyna

 

VI sparing

 

05.03.2014r. roda, Godzina 19:00 - Sobolew

(B-Siedlce) Zryw II Sobolew 16:3 (9:1) Amur Wilga

BRAMKI: 1x Micha Strzeek,

1x Piotr Jeziorek, 1x Dawid Baszkiewicz

 

 

VII sparing

 

09.03.2014r. Niedziela, Godzina 14:00 - Wilga

 Amur Wilga 5:2 Wilga Miastków (LO Siedlce)

BRAMKI: 2x Robert Winek,

2x Micha Bieko, 1x Bartomiej Winek


Przeka 1%

  • autor: Ciahutek, 2014-02-01 11:39

Halowy Turniej Piki Nonej 2014

  • autor: Ciahutek, 2014-01-29 12:15

~ ~ ~

 

* * * Halowy Turniej Piki Nonej * * *

 

 

o PUCHAR WÓJTA GMINY WILGA

 

 

23 lutego 2014r.

 

 

Hala przy Publicznym Gimnazjum w Wildze

 

 

I miejsce: Sparta Celejów
 

II miejsce: Mode Wilcy
 

III miejsce: Gepard Wilga
 

IV miejsce: Si Oranje
 

V miejsce: Burza Golin
 

VI miejsce: Kac Trzcianka
 

udzia: FC Melony
 

udzia: Team abieniec
 

udzia: Amur Wilga 98'
 

udzia: Play Podole


 

Najlepszy Strzelec: Jakub Górzkowski
 

Najlepszy Bramkarz: Roman Strachota

 

 

w turnieju wemie udzia maksymalnie 10 druyn

zapisy kto pierwszy ten lepszy

regulamin i wicej informacji czytaj...

 

~ ~ ~


Archiwum aktualnoci


Logowanie

Reklama

Najblisze spotkanie

W najbliszym czasie zesp nie rozgrywa adnego spotkania.

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

KS RzaktaAMUR Wilga
KS Rzakta 0:3 AMUR Wilga
2014-04-19, 16:00:00
     
oceny zawodnikw »

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomo
Admin Platyn
status Gadu-Gadu

Odtwarzacz